Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

 Informace o Power Plate®  

(převzato z www.powerplate.com)


Certifikace :      CE & EMC (TUV certified)      RoHS / WEEE compliant      IFI accredited      MDD class2a medical device

Boj proti celulitidě s Power plate®        Vliv Power plate® na explozivní sílu
Vliv Power plate® na zvýšení svalové síly a nárůst svalové hmoty
Vliv Power plate® na hustotu kostní tkáně        Získání svalové síly a zlepšení odrazu
Rehabilitace křížových vazů kolene        Zotavení po rekonstrukci vnitřního křížového vazu

Co je to přístroj Power Plate?
Přístroj Power Plate je hlavním zařízením pro Acceleration Training™, které využívají lidé všech věkových kategorií a fyzických schopností
pro zlepšení kondice, zdraví a pohody.


Jak přístroj Power Plate funguje?
Přístroj Power Plate vibruje neboli pohybuje se ve třech různých směrech. Tyto nepatrné pohyby vyvádějí tělo z rovnovány. Aby byla tato
nerovnováha odstraněna, dochází nevědomě k velmi rychlým bezděčným svalovým kontrakcím. Svaly se proto téměř neustále smršťují.
Vzhledem k extrémní efektivitě cvičení na přístroji Power Plate je možné dobu cvičení zkrátit. Ale nemyslete si, je to stále tvrdá práce.


Jak často bych měl(a) svůj přístroj Power Plate používat?
Závisí to hlavně na účelu vašeho tréninku a individuální kondici, takže doporučujeme konzultaci s certifikovaným trenérem Power Plate.
Obecné pravidlo je, že mezi cvičeními, kde trénujete stejnou skupinu svalů, byste měli nechat přibližně 48 hodin. Pokud v různé dny
trénujete různé skupiny svalů, můžete na přístroji Power Plate trénovat každý den stejně jako v případě tradičního rezistenčního tréninku.
Nedoporučujeme opakovat stejný silový trénink každý den; masážní a relaxační cvičení však lze provádět s větší pravidelností.


Slyšel(a) jsem, že přístroj Power Plate může být nebezpečný. Je to pravda?
Od uvedení přístroje Power Plate na trh v roce 2000 jej používají doslova stovky tisíc lidí po celem světě a někteří z nich již po mnoho let bez jakýchkoliv nežádoucích účinků. Takto rozšířené používání po delší časové období ukazuje, že přístroj Power Plate je bezpečnou a účinnou formou cvičení. Samozřejmě že každý, kdo zvažuje používání přístroje Power Plate poprvé, by měl mít stejně jako v případě jiných forem cvičení lékařské vyšetření. Pokud již aktivní jste a máte cvičení povoleno, jste pro Acceleration Training pravděpodobně dobrým kandidátem. Existují také určité předchozí zdravotní podmínky, které mohou z přístroje Power Plate učinit nevhodnou volbu.
V této oblasti vám dále poradí certifikovaný trenér Power Plate a váš odborný lékař.


Můžu přístroj Power Plate používat, když mám kovové implantáty?
Ano, vibrace nebudou mít na kovové implantáty žádný účinek.

Pokud vibrace doputují až do hlavy, je to pro mne špatné?
Ne, ale budete se pravděpodobně cítit velmi nepohodlně. Abyste snížili pravděpodobnost vibrací, které poputují přímo do hlavy, a zlepšili své výsledky, řiďte se našimi tréninkovými pokyny. Při provádění statických cvičení, jako je např. pozice v podřepu na vibrační plošině, byste se nikdy neměli jednoduše napřímit a mít rovné nohy a zamknutá kolena. Vždy mějte kolena lehce pokrčená, ať už provádíte cvičení statická nebo dynamická. Pokud jsou svaly napnuté už předběžně, dosáhnete těch nejlepších možných výsledků.

Můžu přístroj Power Plate používat, když mám kardiostimulátor?
Pokud vám doktor nebo odborný lékař povolil provádět silový a kardiovaskulární trénink nebo sportovní aktivity, které zahrnují šok, např. lyžování, jízda na koni nebo na kole, jste pro používání přístroje Power Plate dobrým kandidátem. Vždy však doporučujeme ověření u doktora nebo odborného lékaře, protože tato osoba zná vás a vaši anamnézu nejlépe. Pokud máte kardiostimulátor v hrudi, doporučujeme provádět cvičení jako čelní most a kliky opačným způsobem. tj. nechat dlaně a horní část těla na podlaze a nohy na plošině. Pokud máte kardiostimulátor v břišní dutině, není nutné provádět v obvyklých doporučovaných cvičeních nějaké změny.

Pomůže mi přístroj Power Plate zredukovat váhu?
Mnoho uživatelů udává po pravidelném používání přístroje Power Plate značný úbytek váhy. Jedním možným důvodem je to, že vibrace zlepšují lymfatický tok a přebytečná zadržovaná tekutina se odstraňuje efektivněji. Výzkum zároveň ukazuje, že pravidelné cvičení Acceleration Training™ může zredukovat tělesný tuk tím, že zrychluje metabolismus během cvičení i po něm.

Můžu přístroj Power Plate používat bez jakéhokoliv dalšího cvičení?
Mnoho lidí používá jen přístroj Power Plate a jsou nadšení výsledky, které nabízí. My však radíme provádět také určitou formu kardivaskulárního cvičení, které přinese další výhody.
Přístroj Power Plate můžete používat ve spojení s jinými formami tréninku a cvičebního vybavení.

Body
Novinky
První lekce je ZDARMA.
Při zakoupení permanentky dostanete slevu.
- 29.4.2011
Byly spuštěny stránky studia.
Zatím ale ještě nefunguje On-line objednávání.
- 20.3.2011
Otevřeli jsme studio, přijďte si zacvičit.
- 3.1.2011
Reklama
Studio Body-help
Server monitoring